Instagram

Instagram did not return any images.

Obserwuj

Wyzwanie „Joga na mocny i płaski brzuch” DZIEŃ 4

Luty 15, 2018

Dzisiaj „balance day” – dzień równowagi umysłu, ciała i emocji. Szlifowania uważności i koncentracji na tym co robisz w danej chwili. Mocna akcja z dodatkowym sprzętem. Pałeczki, patyczki, kijki, pasek. Coś prostego, co masz pod ręką, by wzbogacić każdą asanę i ćwiczenia o intrygujący element. Ćwiczysz RÓWNOWAGĘ wewnętrzną. Uczysz się czytać siebie. Wprowadzasz więcej równowagi, więcej pracy, więcej koordynacji. Obserwujesz swoje mocne i delikatniejsze strony, nierówności w napięciach mięśni, taśm powięziowych, kołysanie ciała gdy próbujesz utrzymywać się w idealnym punkcie równowagi w pozycji.

Rozgrzewka

Dzień 4

W praktyce poza matą zwróć uwagę jak się poruszasz. Jak chodzisz stawiając każdy krok. Nadaj krokom miękkość, grację, płynność. Ciesz się ruchem.

P.S Zauważ jak sprzyjającą zachowaniu pozytywnego nastroju, mamy dzisiaj pogodę. Piękne białe chodniki i trawniki, więcej światła, lepszy humor. Rozglądaj się dookoła siebie chłonąc cuda przyrody. Nawet w mieście, wyglądając za okno, dostrzeż piękno przyprószonych śniegiem drzew. Uśmiechnij się.

NAMASTE:-)

    Leave a Reply

    Instagram

    Obserwuj