Instagram

Instagram did not return any images.

Obserwuj

Kontakt

Przygodę z blogowaniem zaczynałam od skromnej strony na Bloggerze, na które nadal będę zamieszczała artykuły.

Serdecznie zapraszam Was na nią: http://blackandwhitejoga.blogspot.com/

 

Współpracuję z magazynem „Joga”.

Praktykuję z uczniami:

Centrum joga: http://www.centrumjoga.pl/

Vinyasa poranna 7-8:00 (środy i piatki)
Vinyasa & pilates 9:30 (środy i piątki)
Joga Funkcjonalna 7:30 – 8:30 (czwartki)

Ochota na Jogę : http://ochotanajoge.pl/

Pilates 18-19:00 ( wtorki )

Klub Artis – Joga w piątki 19:30 i niedziele – 10:00

Joga Balans : http://www.jogabalans.pl/

Joga Funkcjonalna (zostań swoim akrobatą, spełnij marzenia, zrozum ciało od podstaw) 11:40 – 13:00 (wtorki i czwartki – NA ZAPISY!!!)

Anka. Joginka z powołania, pasji, drogi życiowej…
   JOGA. Dała mi wszystko w jednym. W jednej pigułce. Połączyła ruch z oddechem, oddech z umysłem i emocjami, umysł z ruchem. Nauczyła akceptować siebie (swoje wady i zalety). Cieszyć się zaletami a wady powolutku zmieniać. Dzięki jodze zobaczyłam, że potrafię oddychać. Dostrzegłam rolę pełnego, płynnego, swobodnego oddechu w życiu, świecie, jego wagę.
Przez 10 lat uprawiałam pozostałe dyscypliny sportu (kolarstwo, żeglarstwo, pływanie, jeżdżenie na nartach). Przez 10 lat przechodziłam przez fascynację różnymi rodzajami zajęć sportowych, które aktywnie prowadziłam w klubach fitness: (aerobik – zajęcia choreograficzne, wzmacnianie, rowery – Schwinncycling i Spinning, Nordic Walking, PILATES, ćwiczenia z piłkami – Fitball, zdrowy kręgosłup, TRX i trening funkcjonalny, trening powięzi z rolką, piłką, masaż powięzi z rolką i piłką,Forma w ciąży, AerialYoga, VINYASA RYS 200).
    Doszłam do jogi, łącząc całą zdobyta wiedzę. Wykorzystując podstawy, zdobytą bazę. Joga dała mi wszystko, czego potrzebowałam. Joga nauczyła mnie spokoju. Skupienia na własnej praktyce, bez rywalizacji. Teraz chcę Ci przekazać jak ważne jest zrozumienie Siebie, swojego ciała i umysłu, akceptacja siebie i miłość do otaczającego Cię świata. W jodze połączyłam całą wiedzę, którą  pragnę przekazywać Wam na zajęciach;-).
Zapraszam.
NAMASTE

Instagram

Obserwuj